KONST / Litografier / Färglitografi 14632156
nr 1463 2156
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Signerad, numrerad 41/95. Färglitografi, bildmått: 45x34, yttermått inklusive ram: 63x51 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:37:49
500 kr
600 kr
25 apr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd